O nas

Polski producent

ARCON to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w odpowiedzi na potrzeby rodzimego rynku w branży dodatków do produkcji chemicznej
i spożywczej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji kompozycji zapachowych i aromatów spożywczych. Jesteśmy blisko klientów- nasze laboratoria i zakład produkcyjny mieszczą się w Zielątkowie koło Poznania.

Zespół ARCON składa się z  grupy profesjonalistów działających od ponad dekady w sektorach produkcji chemicznej, spożywczej czy farmaceutycznej.
Jesteśmy częścią rynku, od lat analizujemy potrzeby, oczekiwania i sytuację naszych obecnych i potencjalnych klientów. Ściśle współpracujemy ze środowiskami naukowymi w kraju i za granicą, z technologami i specjalistami z branży chemicznej i spożywczej.

Z powodzeniem stosujemy zasadę, iż najlepszą ścieżką dla naszego rozwoju będzie wykorzystanie synergii wiedzy, doświadczenia, pasji i kreatywności. 

Tworzymy rzeczy wielkie, z uporem pokonujemy wyzwania, codziennie poszukujemy rozwiązań, słuchamy ocen i wniosków płynących od naszych klientów,  konsultujemy się z naukowcami i specjalistami, przetwarzamy pozyskane dane i informacje, projektujemy i produkujemy…

Jesteśmy największym polskim, w pełnym tego słowa znaczeniu,  producentem kompozycji zapachowych i jednym z największych producentów aromatów spożywczych. Zapraszamy do współpracy!

Robert Henderson

Creative Director and Designer

Dennis Richards

Lead Full Stack Developer

Victoria Hudson

Marketing and Media Strategist