Wizytówka szablon

Najpierw zainstaluj  czcionkę  na komputerze

Pobierz poniższy plik zip następnie rozpakuj go na komputerze. Wejdz do katalogu Desktop (ktory był w paczce) zaznacz wszystkie pliki czionki i skorzystaj z opcji „Zainstaluj czcionkę”

Pobierz czcionkę (Metrish)
Wzór wizytówki

Pobierz poniższy plik PDF. To plik referancyjny który pokazuje jak powinna wyglądać Twoja wizytowka po edycji. Gdy utworzysz swoją wizytókę sprawdź czy otrzymany plik jeskt zgodny z tym wzorem.

Pobierz PDF wzoru wizytówki
Szablon wizytówki

Pobierz plik DOC, w którym wyedytujeesz dane wizytówki. Po skończonej edycji skorzystaj z opcji EXPORT by wieksportować woizytówkę do pliku PDF!

Pobierz DOC - szablon wizytówki
Wizytówki – przeczytaj
  1. By móc edytowac wizytówki najpierw należy pobrać a następnie nzainstalować na komputerze czcionkę widoczna obok (Metrish)
  2. Do edycji wizytowki potrzebny jest program microsoft office
  3. Jesli chcesz przygotować wizytowkę do droku w drukarni to po zakończonej edycji wizytówkę należ wyeksportować do formatu PDF używając opcji EXPORT (zamiast zapisz)

Stopka email

Uwórz stopkę mail.

Wypełnij poniższe informacje, które potrzebne są do utworzenia stopki i wyślij formularz. Gotowa stopka zostanie automatycznie wysłana na podany w formularzu adres mailowy. W treści wiadomości będzie znajdować się stopka (HTML) którą możesz skopiować poprzez zaznaczenie  całej treści wiadomości, a następnie wkleić do formularza, w ktorym będzisz konfigurować wygląd Twojej stopki w programie pocztowym.

opcjonalnnie
format: 48 000 000 000
00-000
Poznań
STOPKA HTML

Arcon identyfikacja materiały

Czcionka Metrish

Pobierz poniższy plik zip następnie rozpakuj go na komputerze. Czionka potrzebna jest do edycji wizytówek oraz do tworzenia materiałów reklamowtch (np baner ulotki itp.)

Pobierz czcionkę (Metrish)
Brand Book

ISntrukcja osadzania logo na materiałach reklamowych

Pobierz PDF
Pliki z logo

PAczka z plikami z logo (zawiera wersje do druku, w krzywych, oraz do korzystania na nośnikach cyfrowych

Pobierz ZIP
Pobierz pliki
  1. Niebędne pliki  z materiałami ARCON